SSL3_large

Bu web sitemizde, müşterilerimizin  Online işlemlerini güvence altına almak ve Güvenli Alışveriş için SSL sertifikası kullanıyoruz ve kredi kartı bilgilerinizi görmüyor ve saklamıyoruz.

Sitemizde 2048 bit signatures / 256 bit encryption SSL bulunmaktadır. Sipariş esnasında verilerin kaybolmaması, çalınmaması, okunmaması için bu sertifika sitemize yüklenmiş durumdadır. Bunu internet tarayıcınızın adres yazdığınız satırın sağ veya sol tarafındaki kilit işaretinden anlayabilirsiniz. Çift tıklayarak sertifikanın doğruluğunu görebilirsiniz.

SSL’in sizin için faydası nedir?

  • Bu web sitesine bir https bağlantısı üzerinden gönderdiğiniz tüm veriler, en güçlü algoritmalar ile güvenli bir şekilde şifrelenir
  • Bu web sitesi tarafından kullanılan SSL sertifikası, müşteri satın alımlarını daha fazla korumak için 10,000 dolar garanti veriyor
  • Bu Web sitesinin sahipleri, dünyanın en büyük ticari Sertifika Yetkilisi ve Web güvenlik çözümleri lideri Comodo CA-Sectigo SSL’yi seçerek,  müşteri güvenliğinin en yüksek öncelik olduğunu kanıtlamıştır.

Kredi kartı işlemleri 

Kredi kartı ile ödeme işlemlerinde iyzico (iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.) altyapısı kullanılmaktadır ve kredi kartı bilgileriniz bizim tarafımızdan görünmez ve saklanmaz. iyzico, BDDK tarafından onaylanmış, sertifikalı güvenli bir sistemdir.
iyzico
pci-dss
bddk