professional-services

supForce Bilgi Teknolojileri tarafından, haveforce.com portalı için özel olarak geliştirilen ve desteklenen profesyonel hizmetlerimizle müşterilerimize yeni fırsatlar yaratmak ve karşılaşabilecekleri sorunlarda onlara yardımcı olmak amacıyla son teknolojiyi çok yakından takip ediyor, yenilikçi çözüm ve hizmetler üretiyoruz.

Yıllardır müşterilerinin güvenilir bir iş ortağı olan supForce başarılı bir şekilde tüm müşterinin işlerini basitleştirme sine, yenilik yapmasına ve büyümesine yardımcı oldu. Bilişim sektöründeki uzmanlıklarımız  teknolojik deneyimlerimizle birleştiğinde hedeflerinizi gerçekleştirmeniz ve rekabet ortamında lider olmanız için sizi güçlendirir.

İster bireysel ister kurumsal herkes için her seviyede destek sağlamaya çalışıyoruz. Aşağıdan sizler için hazırlamış olduğumuz destek paketlerimize ulaşabilirsiniz.

Bireysel Hizmet Paketleri

1- İlk Kurulum Hizmeti
Bu hizmet türünde ilk kurulumu yetkili teknik servisler tarafından yapılması gerekmeyen ürünlerin yerinde kurulumu, kontrolü, yapılandırılması ve ürünün çalışır hale getirilmesini kapsar. Bu hizmet şuanda sadece İstanbul ili sınırları içerisinde verilmekte olup ücretli verilen hizmetler kapsamındadır. Bu hizmet kapsamında web sitemizde aşağıdaki hizmet paketlerinin satışı yapılmaktadır.

2- Yazılım Yükleme Hizmeti
Bu hizmet türünde lisanslı, orijinal ve yükleme dosyaları bulunan virüs, Office, oyun ve eğitici uygulamalar vb. yazılımlarınız bilgisayarlarınıza yerinde yüklenir. Bu hizmet şuanda sadece İstanbul ili sınırları içerisinde verilmekte olup ücretli verilen hizmetler kapsamındadır. Bu hizmet kapsamında web sitemizde aşağıdaki hizmet paketlerinin satışı yapılmaktadır.

3- IP Kamera Hizmeti
Bu hizmet türünde evinizi veya işyerinizi dışarıdan internet aracılığıyla izleyebilmenizi sağlayan IP kamera sistemi kurulum hizmetimizdir. İstanbul ili sınırları içerisinde verilmekte olup ücretli verilen hizmetler kapsamındadır. Elektrik tesisatı, internet bağlantısı ve benzeri unsurlar hizmete dahil değildir. Bu hizmet kapsamında web sitemizde aşağıdaki hizmet paketlerinin satışı yapılmaktadır.

4- OEM Kurulum Hizmeti
Bu hizmet türünde istenirse web sitemizden satın aldığınız AnaKart, Cpu, Bellek gibi bilgisayar bileşenlerini servisimizde montajını yapıp sizlere gönderdiğimiz hizmetimizdir. Bu hizmetimiz ücretsiz olup istenen tüm siparişlere uygulanabilmektedir.

 

Kurumsal Hizmet Paketleri