Televizyonlar ve Ev Sinema Sistemleri, Bilgisayarlar ve bileşenleri, Tabletler, telefonlar & aksesuarları, Beyaz eşya, Elektrikli Ev & Mutfak Aletleri, Sunucular, Depolama ürünleri, Network ürünleri, Yazıcılar, Oto ve Araç Elektroniği, Sarf malzemeleri, Yazılımlar, Güvenlik ürünleri, Elektrikli El Aletleri & Aksesuarları, Kurulum ve Yapılandırma hizmetleri ve daha fazlası.. 

Türkiye’nin en kapsamlı Elektrik, Elektronik & Bilişim Teknolojileri e-ticaret sitesi www.haveforce.com’ da.

www.haveforce.com 01.01.2019 tarihinde supForce Bilgi Teknolojileri Ltd. Şti. tarafından kurulmuş ve hem son kullanıcıya hem de firmalara hizmet sunan bir e-ticaret girişimidir. www.haveforce.com web sitemizde hem supForce firmamızın ürün ve hizmetleriyle hem de dünyaca ünlü teknoloji markalarının zengin ürün yelpazesiyle herkese, her zevke ve her bütçeye hitap ediyoruz. www.haveforce.com kişisel ihtiyaçlarınız, eviniz ve ofisiniz için her türlü Elektrik, Elektronik & Bilişim Teknolojileri ihtiyaçlarına en iyi çözümü, en iyi şartlarla sunmaktadır.

Hedefimiz Türkiye’nin en kapsamlı, en büyük, en kaliteli Elektrik, Elektronik & Bilişim Teknolojileri Teknolojileri e-ticaret sitesi olmaktır. Hedeflerimize ulaşmak için çok çalışırken birinci önceliğimiz tüm kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamaktır. Tüm kullanıcılarımızın memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak için tecrübeli personellerimiz ile ödeme, iade, kargo gibi hizmetlerimizi sürekli güncelliyor, alışveriş deneyiminizi arttırmaya çalışıyoruz. Web sitemizden satın alacağınız tüm ürünleri özenle paketliyor, orijinal kutusunda ve kusursuz bir şekilde tarafınıza ulaşması için gerekli tüm tedbirleri alıyor ve en kısa sürede ürününüzün size ulaşmasını sağlıyoruz.

Güvenebilirsiniz sadece Orjinal ürünler..

Binlerce üründen oluşan geniş ürün yelpazesi www.haveforce.com’da.

web sitemizdeki Baskı Çözümleri, Cctv Ve Güvenlik Ürünleri, Çevre Birimleri, Kişisel Bilgisayarlar, Kurumsal Ürünler, Ofis Ve Tüketim Ürünleri, Oyuncu Ürünleri, Profesyonel Hizmetler, Telefonlar, Tüketici Elektroniği, Yazılım gibi ana kategoriler üzerinden binlerce ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz

En popüler  bilgisayar markaların en yeni ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kişisel bilgisayarlar kategorisinde Acer, Apple, Asus, Dell, Exper, GameGaraj, Hp, Lenovo, Msi, Quadro, Technopc gibi öne çıkan markalarını size sunuyoruz.

Bilgisayarlarınla uyumlu bir çok çevre birimi, aksam ve parça yı burada bulabilirsiniz.

Anakartlar, Bellekler, Ekran Kartları, Hoparlör, İşlemci, Kablolar Ve Dönüştürücüler, Kasa Ve Aksamları, Kesintisiz Güç Kaynağı, Klavye Ve Mouse, Kulaklıklar Ve Mikrofonlar, Modemler, Monitörler, Network Ürünleri, Optik Sürücüler, Overclock Ürünleri, Tv-Ses Ve Diğer Kartlar, Veri Depolama Ürünleri, Web Kameralar kategorisi altında bilgisayarınıza her türlü parça, aksam, ve çevre birimi bulabilirsiniz.

İster eviniz ister işiniz için tüm yazıcı, tarayıcı ve çizici çeşitlerini bizde bulabilirsiniz.

Lazer Yazıcılar, Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar, Matris Yazıcılar, Tarayıcılar, Faks Makineleri, Fotokopi Makineleri, Çiziciler,3D Yazıcı lar kategorisi altında bu alanda öncü olan Brother, Canon, Epson, hp Lexmark, Oki, Xerox, Zaxe markalarıyla yüzlerce baskı cihazını size sunuyoruz.

Her büyüklükteki firmanızın tüm Bilişim Teknolojileri ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İş İstasyonları, Network Ürünleri, Sunucu Kabinetleri, Sunucular Ve Aksamları, Telefon Santral Ürünleri, Thin Client, Veri Yedekleme Ve Depolama, Video Konferans ana kategorileri altında binlerce ürünle firmanızın tüm bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

İster eviniz ister işiniz için tüm sarf malzeme ihtiyaçları için site site dolaşmayın.

3D Yazıcı Malzemeleri, Inkjet Kartuşlar, Laser Tonerler, Matris Şeritler, Kağıtlar, Cd-Dvd gibi sarfmalzemesi istiyaçlarınız içinde www.haveforce.com size yeter.

Oyun tutkunları için aradıkları her şey burada.

Oyun tutkunları daha keyifli, daha hızlı, daha net ve sorunsuz bir oyun için ne arasanız Masaüstü Oyuncu Bilgisayarları, Tasinabilir Oyuncu Bilgisayarları, Oyuncu Bilgisayarı Aksamları kategorileri altında sizleri bekliyor

Kişisel ihtiyaçlarınız, eviniz veya ofisiniz için bir çok elektronik ürün  bir tıkla kapınızda

Akıllı Ev Sistemleri, Aydınlatma Ürünleri, Drone Ürünleri, Ev Sinema Sistemleri, Fotoğraf Mak. Ve Kameralar, Oto Aksesuarları, Oyun Sistmleri, Projeksiyonlar ve Akseuarları, Sağlık Ürünleri, Ses Sistemleri , Televizyonlar, TV-Monitör Askı Aparatları, Uydu Sistemleri kategorileri altında ihtiyacınız olan bir çok elektronik ürün bulunmaktadır.

Eviniz veya ofisiniz için bir çok yazılım ürünü hizmetinize hazır

Anti Virüs Yazılımları, Bulut Tabanlı Yazılımlar, İşletim Sistemleri, Ofis Yazılımları, Paket Programlar, Server Ürünleri kategorileri altında bir çok yazılımla artık işlerinizi daha güvenli, daha hızlı ve kolay hallede bileceksiniz.

haveForce, supForce Bilgi Teknolojileri Ltd.Şti. nin bir E-Ticaret markasıdır.

Güçlü bilgi birikimine sahip profesyonel kadrosuyla hizmet sunan supForce, müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her türlü bilişim teknolojileri yatırımlarını butik bir hizmet anlayışı ile yapılandırmaya ve yüksek verimliği sağlayacak bilişim teknolojileri ürün ve çözümlerini sunmaya odaklı bir teknoloji firmasıdır.

supForce müşteri ilişkisinin özel olmasına ve sürekliliğine inanır. Özel hizmet yaklaşımı ve ilişki sürekliliği yüksek müşteri memnuniyetinin temel taşlarıdır. Size özel teknoloji danışmanınız olan supForce, çözüm ortağı olduğu dünya çapındaki markaların kattığı güç ile hizmette ve kalitede iddialıdır. supForce, güçlü kadrosu, bilgi birikimi ve vizyonuyla

• Altyapı (elektrik / data / telekomünikasyon)
• Bilgisayar ve Çevre Birimleri (Server Sistemleri, PC, Notebook, Yazıcı, OEM, vb.)
• Sistem-Data-Network ve Internet Güvenliği,
• Bilişim ve Teknoloji danışmanlığı
• Uygulama Geliştirme

gibi alanlarındaki müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit eder, sizden gelen bilgi ve isteklerin ışığında en verimli çözümleri sunar.

supForce hakkında daha detaylı bilgi için tıklatınız.