Wi-Fi 7 Nedir?

wifi7

Wi-Fi 7: Kablosuz Bağlantı Teknolojisinde Yeni Dönem

Tüketiciler yakında kablosuz bağlantı performansında büyük bir atılıma tanık olacak. 8K video izlemeden etkileyici VR deneyimlerine kadar, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar yepyeni yüksek hız ve düşük gecikme sürelerinin keyfini çıkaracak. Wi-Fi 7: Kısa süre içinde yakınınızdaki cihazlarda kullanılabilecek.

Wi-Fi Bağlantısında Öncülük

Wi-Fi dünyanın bilgi sahibi olmasına, eğlenmesine ve üretken olmasına yardımcı olmuştur. Bu, IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers – Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü) endüstri standartları ve WFA’nın (Wi-Fi Alliance) kapsamlı cihaz birlikte çalışabilirlik ve sertifikasyon testleri aracılığıyla mümkün olmuştur. Intel, iki gruba da liderlik ederek, IEEE P802.11b taslak değişikliğinde tanımlanmış özelliklere dayalı olarak yeni nesil Wi-Fi 7 dahil olmak üzere Wi-Fi’ın sürekli gelişimine yön vermektedir.

Kullanıcı Deneyimini Dönüştürme

Wi-Fi 7’nin özellikleri, önceki Wi-Fi nesillerini temel alacak ve bunları geliştirecektir. Bu yalnızca daha yüksek hızlar sağlamakla kalmayıp aynı zamanda etkileyici tüketici deneyimleri ve gelecekteki gelişmiş teknolojiler için yanıt hızında ve güvenilirlikte önemli ölçüde artış sağlayacaktır.

 

Wi-Fi’ın Bir Sonraki Evrimi – Wi-Fi 7

Hızlandırılmış Bağlantı

Tutarlı ultra düşük gecikme süresi ile 5 Gb/sn’nin üzerinde bilgisayar Wi-Fi hızları, dosyaları dakikalar değil saniyeler içinde paylaşmaya olanak tanır.

Sarsılmaz Güvenilirlik

Bilgisayarınız aynı anda en iyi Wi-Fi bağlantılarını kuracağı ve sürdüreceği için içiniz rahat olacak.

Kablolu Bağlantı ile Benzer Yanıt Hızı

Evin her yerinde performanstan ödün vermeyen oyun deneyimi.

Gelişmiş Gizlilik ve Güvenlik

Bağlantınıza güvenin.

 

Wi-Fi 7’nin Temel Özellikleri

 

Kaynak : intel

Bir yanıt yazın

You were not leaving your cart just like that, right?

Enter your details below to save your shopping cart for later. And, who knows, maybe we will even send you a sweet discount code :)