hpe

HPE J4858D Aruba 1G SFP LC SX MMF XCVR Transceiver

2.370,38  774,20  (KDV Dahil)

  • USD: $ 95.58

Tüm ürünlerimiz Orjinal, Garantili & Faturalıdır.

Stok : 1

J4858D
HPE J4858D Aruba 1G SFP LC SX MMF XCVR Transceiver

2.370,38  774,20  (KDV Dahil)

  • USD: $ 95.58

Ortalama 4 iş günü içinde kargoda
(Pandemi nedeniyle kargo süreçlerinde gecikmeler olabilmektedir.)

! Ürünlere ait özellik ve resimler üreticilerin internet sitelerinden alınmaktadır. Yalnızca bilgi verme amaçlıdır. Ürün özelliklerinde ve resimlerindeki hatalardan dolayı haveForce sorumlu tutulamaz. Üreticilerin ürün özelliklerinde haber vermeden değişiklik yapma hakları saklıdır.

Stok kodu: J4858D Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , , , , EAN: 190017245836